Kategoriler
Bankalar

Vakıfbank müşteri hizmetleri

Vakıfbank 1954 yılında kurulmuştur. Kuruluştaki amaç Türkiye’deki vakıfların ekonomik kaynaklarını en iyi biçimde değerlendirmektir. Vakıfbank müşterileri tarafından kendisine emanet edilen bütün varlık ve değerleri en verimli şekilde kullanılmasına aracı olmaktadır. Vakıfbank kuruluşundan itibaren çağdaş bankacılık yöntemlerini benimseyen öncü bankalar arasında gösterilmektedir.

Bankacılıkta hizmet mümkün olduğunca kesintisiz ve hızlı bir şekilde verilmelidir. Çünkü insanlar herhangi bir saatte desteğe ihtiyaç duyabilmektedir. Vakıfbank müşteri hizmetleri de bunu en hızlı şekilde yerine getirebilen uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Günümüz teknolojisinin hayatımıza kattığı tüm imkanlardan yararlanarak hizmet veren Vakıfbank müşteri hizmetleri, telefon bankacılığı, dijital bankacılık, posta veya faks gibi iletişim kanallarını kullanarak müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak oluşan bütün sorunlara alternatif çözümler sunmaktadır. Yazımızın devamında tüm bu iletişim kanallarını detaylarıyla bulabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası

Müşteri hizmetleri ile telefonla bağlantı kurmak isteyen Vakıfbank müşterileri 0850 222 07 24 numarayı arayarak hizmetlerden faydalanabilmektedir. Müşteri hizmetleri numarası arandığında telesekreter ile sunulan seçeneklerden tuşlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Vakıfbank internet bankacılığı

www.vakifbank.com.tr sitesinden internet bankacılığı sekmesine tıklayarak veya telefonunuza uygulamasını indirerek neredeyse bütün bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Vakıfbank posta adresi

Genel Müdürlük
Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi
No:7/A-B 34768 Ümraniye/İstanbul
Genel Müdürlük telefon numarası: +90 216 724 10 00

Vakıfbank faks numarası

+90 216 724 39 09 bu numara üzerinden Vakıfbank genel müdürlüğüne faks gönderebilirsiniz.

Vakıfbank şikayet hattı

Kredi kartı, bankomat kartı kayıp bildirmek veya herhangi bir şikayet durumunda +90 216 724 10 00 bu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca iletişim formunu kullanabilirsiniz. Vakıfbank İletişim Formu için tıklayın.

Vakıfbank KEP adresi / e-posta adresi

Herhangi bir ürün veya hizmetle ilgili bir sorunla karşılaştığınızda KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) vakifbank@hs01.kp.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Vakıfbank destek hatları

Vakıfbank Canlı Destek Hattı
Vakıfbank Kurumsal Destek
Vakıfbank POS Destek

Vakıfbank sosyal medya hesapları

Vakıfbank Twitter Destek Hesabı
Vakıfbank Facebook Adresi
Vakıfbank Instagram Hesabı